RSS

Prince Park Restaurant

29 Apr

This slideshow requires JavaScript.

Ka vetem nje vend per ju nese deshironi te clodheni ne gjirin e natyres, te argetoheni e ti suprizoni te gjithe te preferuarit tuaj.

Prince Park:

Eshte lokali qe i ka te gjitha.

Nese kerkoni qetesine  , sherbim sipas motos “ klienti eshte pronari yne”,  komoditet te padiskutueshem ,  bashkejetese  fantastike ne gjelberim mes antikes dhe modernes, me nderthurje fine te elementeve dru dhe gur , ai vend quhet Prince Park.

Nese  kerkoni qe femijet  tuaj te luajne shendetshem, apo nese jeni duke kerkuar  nje ishull qe te jep mundesine te arratisesh nga zhurmat e stresi , Prince Park ju pret .

Ne ju sherbejme nga ora 07:00  deri ne oren 24:00  Ne cdo dite te javes. Nese kerkoni te shijoni gatimet tradicionale por jo vetem , Prince Park ka stafin e duhur , nga duart e te cileve gatuhen specialitete qe nuk gjenden askund tjeter. Sepse ne ndjekim parimin qe eksperienca te ben me te mirin. E kemi ndertuar lokalin Prince Park qe prej vitit 2000 dhe e dime cfare kerkoni.

Ne Prince Park jane te gjitha . Bari, Restoranti . Piceria

Dime te gatuajme  absolutisht shkelqyeshem kuzhinen Italiane, Franceze por edhe  gjithcka qe gatuhet ne shtepine tuaj do ta gjeni tek ne . Tradicionalja  eshte e shijshme si askund tjeter vetem ne Prince Park.

Ne kemi vene ne dispozicionin tuaj  mjeshterin e kuzhines per gatimin e peshkut krudo dhe te shatobrionit

Jemi te vecante dhe unike edhe ne bar, Café de Prince aty do te gjeni pervec  cdo gjeje , kafe te shumellojshme ( te ngrohta & te ftohta) me te cilen do ishte mire ta nisnit diten.  Per cdo moshe kemi per ju kafe, cokollata, kakao etj  me shije te cdo imagjinate si ( caramel, vanilje, lajthi, cokollate, amaretto etj.) Kokteilet me te famshme te botes mund ti gjeni te ne si dhe nje shumellojshmeri embelsirash nga gjithe bota.

Ne kemi menduar per te gjitha detajet dhe jemi ne sherbimin tuaj. Lokali yne qe eshte padiskutim edhe  I  juaji ndodhet ne dalje te rruges se Elbasanit prane pallatit te brigatave

. ….

Kemi menduar edhe per femijet tuaj. Ne nje hapesire te bollshme prej 2 mije M katrore ofrojme per femijet kendin e argetimit  me lodra te pafundme .

Dhe sigurisht kur te vini ne princ park, nuk do shqetesoheni per parkimin e automjetit. Edhe per kete kemi menduar ne ( me 80 vede parkimi).

Jemi te gatshem tju kenaqim

Adresa rruga e Elbasanit prane pallatit te brigatave

Email: princeparkrestorant@live.com

Web:   www.princpark.com

Tel:        04 450 4664

Mob:   069 20 82 562

Mob:   069 20 83 910

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on April 29, 2012 in Uncategorized

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: